facebook

fb_FOKUS Tábor

fb_PŮJČOVNA lodiček

fb_Ti, kterým...

 

Důležité odkazy

Reforma péče o duševní zdraví

Stopstigma

Narovinu

Tdz3

Podporují nás:

Opz_barevne

Jck_nove_logo_400

Města:

Zdr-mestota

Sezimovo Ústí    Sezimovo Ústí

Soběslav           

Veselí n. Luž.    

Jindřichův Hradec2000px-znak_jindrichova_hradce-svg

Nadace a soukromé společnosti:

Efaflex_logo_tschechisch_4c

Logo_kalasBrisk-logo-big

Logo-silon Logo-azelen  

Nadace-cezorezCsob-pomaha-regionum-logo

Logo-divoke-husy

TechsoupMicrosoft

DĚKUJEME!HODINA PRO DUŠEVNÍ ZDRAVÍ - POMÁHEJ JINAK

Hodina-pro-dusevni-zdravi

Chcete nás podpořit? Dejte nám hodinu své vášně!

Co pomáhá duši nejvíc? Je to i v té písničce: "Dělání, dělání, to nám úsměv zachrání....". Pro někoho je vášní jeho práce. Jiného práce zase tolik nebaví, ale má skvělého koníčka a to je jeho vášeň. Darujte nám hodinu své vášně, uděláte něco nejen pro své duševní zdraví, ale také pro duševní zdraví někoho jiného.

Výtěžek z darovaných hodin putuje na veřejnou sbírku spolku FOKUS Tábor a bude využit na podporu a programy pro lidi s duševním onemocněním na Táborsku a JIndřichohradecku.

Jak na to?

Dejte nám vědět, čím byste nás chtěli podpořit. Může to být opravdu hodina vaší práce. Třeba náš IT technik, moc šikovný chlapík, kterého baví jeho práce, nám věnuje hodinu svého pracovního času. Hodina jeho práce stojí 300,- Kč. My vytvoříme poukázku na hodinu jeho služeb a nabídneme ji veřejnosti. Jistě se najde někdo, komu se zrovna rozbil počítač. Poukázku si od nás koupí a vida - tolik dobra najednou. Náš IT technik bude dělat práci, která ho baví a zároveň nás podpoří - dobře pro jeho duši. Spokojený zákazník vyřeší svůj problém s počítačem - starosti jsou pryč, dobře pro jeho duši a FOKUS Tábor získá prostředky za prodej poukázky - dobře pro duši všech našich klientů..... TAK TAKHLE NA TO!

Další příklady vášní, kterými nás můžete podpořit: společný sportovní zážitek, služby kadeřnické nebo kosmetické, pomoc s čímkoliv - na zahradě, doma, při stěhování. Stačí nám napsat a ohodnotit svůj čas. O zbytek se postaráme :-)

Líbí se vám to? Chcete nás podpořit?

Teď už stačí jen vyplnit níže uvedený formulář a kliknout na tlačítko HODINA ODE MNE. Zprávu od vás dostaneme okamžitě a co nejdříve se vám ozveme zpět. Na základě vašeho daru vytvoříme poukázky na hodiny pro duševní zdraví a budeme nabízet zde a na facebooku.

Těšíme se na vaše vášně :-)

a moc děkujeme

FOKUS Tábor

CHCI DAROVAT HODINU PRO DUŠEVNÍ ZDRAVÍ

Čeho se týká moje hodina pro duševní zdraví
Cena mojí hodiny
Moje jméno a příjmení
Moje mailová adresa
Moje telefonní číslo
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devět a patnáct 
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek