Podporují nás:

Irop_cz_ro_b_c-rgb

Opz_barevne

 Jck_nove_logo_400

Města:

Zdr-mestota

Sezimovo ÚstíSezimovo Ústí

Soběslav      

Veselí n. Luž.

Jindřichův Hradec2000px-znak_jindrichova_hradce-svg

Nadace a soukromé společnosti:

Efaflex_logo_tschechisch_4c

Brisk-logo-big

Logo-silon   

Nadace-cezorezCsob-pomaha-regionum-logo

Logo-divoke-husy

TechsoupMicrosoft

DĚKUJEME!

Důležité odkazy

Reforma péče o duševní zdraví

Stopstigma

Narovinu

Tdz3HODINA PRO DUŠEVNÍ ZDRAVÍ - POMÁHEJ JINAK

Hodina-pro-dusevni-zdravi

Chcete nás podpořit? Dejte nám hodinu své vášně!

Co pomáhá duši nejvíc? Je to i v té písničce: "Dělání, dělání, to nám úsměv zachrání....". Pro někoho je vášní jeho práce. Jiného práce zase tolik nebaví, ale má skvělého koníčka a to je jeho vášeň. Darujte nám hodinu své vášně, uděláte něco nejen pro své duševní zdraví, ale také pro duševní zdraví někoho jiného.

Výtěžek z darovaných hodin putuje na veřejnou sbírku spolku FOKUS Tábor a bude využit na podporu a programy pro lidi s duševním onemocněním na Táborsku a JIndřichohradecku.

Jak na to?

Dejte nám vědět, čím byste nás chtěli podpořit. Může to být opravdu hodina vaší práce. Třeba náš IT technik, moc šikovný chlapík, kterého baví jeho práce, nám věnuje hodinu svého pracovního času. Hodina jeho práce stojí 300,- Kč. My vytvoříme poukázku na hodinu jeho služeb a nabídneme ji veřejnosti. Jistě se najde někdo, komu se zrovna rozbil počítač. Poukázku si od nás koupí a vida - tolik dobra najednou. Náš IT technik bude dělat práci, která ho baví a zároveň nás podpoří - dobře pro jeho duši. Spokojený zákazník vyřeší svůj problém s počítačem - starosti jsou pryč, dobře pro jeho duši a FOKUS Tábor získá prostředky za prodej poukázky - dobře pro duši všech našich klientů..... TAK TAKHLE NA TO!

Další příklady vášní, kterými nás můžete podpořit: společný sportovní zážitek, služby kadeřnické nebo kosmetické, pomoc s čímkoliv - na zahradě, doma, při stěhování. Stačí nám napsat a ohodnotit svůj čas. O zbytek se postaráme :-)

Líbí se vám to? Chcete nás podpořit?

Teď už stačí jen vyplnit níže uvedený formulář a kliknout na tlačítko HODINA ODE MNE. Zprávu od vás dostaneme okamžitě a co nejdříve se vám ozveme zpět. Na základě vašeho daru vytvoříme poukázky na hodiny pro duševní zdraví a budeme nabízet zde a na facebooku.

Těšíme se na vaše vášně :-)

a moc děkujeme

FOKUS Tábor

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek