Služby a programy


sociální podnikání

Půjčovna lodiček

Futurum F sociání firma

další facebooky

fb_PŮJČOVNA lodiček

fb_Ti, kterým...

Chcete nás podpořit?

TADY máte možnost vybrat si jak...


   

   


Podporují nás:

Irop_cz_ro_b_c-rgb

Eu-spolufinancovano-barevne

Logo-msmt

Jck_nove_logo_400

Města:

Zdr-mestota

Sezimovo Ústí  Sezimovo Ústí

Soběslav      

Veselí n. Luž.

Jindřichův Hradec2000px-znak_jindrichova_hradce-svg

Nadace a soukromé společnosti:

Efaflex_logo_tschechisch_4cLogo-alemat-cz-transparent

Kalas-horizontal-color

 

Nepojmenovane

DĚKUJEME!

Důležité odkazy

Reforma péče o duševní zdraví

Stopstigma

Narovinu

Tdz3Dary v roce 2023

Děkujeme za vaši podporu. Podpořit nás můžete třeba tudy.

Děkujeme všem dárcům! Moc si vaší podpory vážíme!

MUDr. Libor Macák věnoval 23.11.2023 naší organizaci částku 12.850,- Kč. Jednalo se o výtěžek "narozeninové sbírky", kterou pro nás na své oslavě uspořádal. Přejeme vše nejlepší a moc děkujeme!

Společnost EFAFLEX - CZ, s.r.o. nás 1.11.2023 podpořila částkou 50.000,- Kč. EFAFLEX - CZ je naším stálým dárcem a podporuje nás dlouhodobě. Moc ji jejich nezanedbatelné pomoci vážíme!

21.6.2023 pro nás tvořili Malíři v ulici: Valerie Skaláková, Bára Pokorná, Klára Adamová, Eva Volfová, Pavel Pelouch, Jan Sterneck Doudlebský a Jiří Chlaň. Obraz do dobročinné akce mimo ně darovali Kristýna Strassová a Daniel Kyncl. Výtěžek s prodeje obrazů byl úžasných 22.120,- Kč. Moc děkujeme za skvělou akci a krásná díla.

Obec Tučapy nám darovala 20.000,- Kč na zajištění auta pro terénní služby v rámci akce Sociální automobil. Děkujeme!

Mgr. Vítězslav Dohnal daroval částku 29.000,- Kč. Jednalo se o polovinu výtěžku charitativního pochodu - 1. memoriál Vítězslava Dohnala konaného dne 26.1.2023 u příležitosti krásných 50tých narozenin. Přejeme vše nejlepší a moc děkujeme!

Anna Pospíšilová a Pavla Krchová s podporou společnosti TESIL Fibres s.r.o. zorganizovaly 14.1.2023 charitativní bowling  a na podporu služeb pro duševní zdraví vybraly celkem 20.702,- Kč. Děkujeme!

Za dar děkujeme pravidelným přispivatelům: 

MUDr. Markovi Slabému na sbírkový účet nám posílá měsíčně 1.000,- Kč.

MUDr. Jiřímu Simonovi na sbírkový účet nám posílá pravidelně 500,- Kč.

Panu Vladimíru Rejlekovi (500,- Kč) a paní Jitce Svobodové (100,- Kč), kteří nás pravidelně podporují prostřednictvím portálu Darujme.cz. Děkujeme moc!

Děkujeme dalším individuálním dárcům, kteří přispívají na náš sbírkový účet nebo do sbírkové pokladničky v rámci benefičních akcí!

Tak trochu jiné dary

Moc si vážíme podpory Cechu malířů, lakýrníků a tapetářů, kteří zdarma 27.11. vymalovali prostory CDZ. Ušetřili nám spoustu peněz a spoustu práce. Děkujeme!

Zavěšenou kávou nás díky paní Štauberové a Café Maňana podporují  samí milí lidé. Za tuto dobrou a voňavou podporu pro klienty a pracovnííky moc děkujeme!!!

V tomto roce jsme od společnosti KOMPAKT získali sociální automobil. Pod odkazem se podívejte, kdo se do projektu zapojil a finančně podpořil automonbil pro zajištění terénních služeb na Jindřichohradecku a Táborsku.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek